×

Warte Uwagi Żele Do Zdobień z Aliexpress

Witajcie, 
dziś mała zmiana, bo post z zakupami z ... czy jeszcze ktoś tam czegoś nie kupował?
Powiem jedno, Alie uzależnia :D
Zapraszam dziś na kolorowy post, z żelami Color Gel .Na faceboku należę do kilku grup, na których pojawiają się recenzje zakupowe.  Pokuszona żelami Canni, oczywiście zapragnęłam je mieć. Problem był w tym, że nie mogłam się zdecydować na kolory, wtedy wpadły mi w oczy te. Spodobało mi się , że nie trzeba wybierać kolorów, tylko mamy kilka wersji ilościowych. Wzięłam 30 sztuk, a co, jak się bawić to się bawić :D Dorze zrobiłam, bo dziś żałowałabym gdybym wzięła mniej :P

Czekałam na nie około miesiąca, ktoś pisał że szybko idą , jednak jak widać to nie reguła. Dotarły przesyłką poleconą, tracking działał, a przyszły z Niemiec, ot taka niespodzianka.
Zapakowane w plastikowe przezroczyste pudełeczko i kopertę. 

Za 30 sztuk zapłaciłam 52 złote, a przesyłka jest darmowa.
Oznaczone GDCOCO, pojemności 5 ml.

Są to żele do malowania wzorów, czyli Painting Gel :P
Kolory mają w zakręcanych plastikowych słoiczkach, zaplombowane folią aluminiową z napisem CANNI.  Jeśli chodzi o otwieranie, może być kłopotliwe, ciężko je otworzyć, z pomocą ruszyły mi nożyczki od paznokci. Poszło łatwo i nawet nie wiem, kiedy te 30 sztuk otworzyłam.


 Trzeba przyznać, że pigment mają bardzo mocny. Aplikacja na wzornik też była bezproblemowa. Dawałam dwie bardzo cienkie warstwy, utwardzałam w lampie led. Takie śliczne cukiereczki, normalni tego nie zrozumieją jak można "jarać" się lakierami, cóż ja tak mam, zresztą nie tylko ja, szczęście że jest nas więcej.
Kolory są boskie!!! Kilka pastelowych, lekkich po moce i drapieżne czerwienie.


Tak piszę i piszę, a jeszcze nie podałam liku do nich, już się poprawiam :DOgólnie w sklepie jest bardzo dużo innych fajnych mazideł, które już bym chciała ;) W zestawie znajduje się czerń i biel, zrobiłam mały test, dzieła prawie  jak Picassa :D 
Dają radę, muszę nauczyć się pracować nimi z pędzelkiem do zdobień bo są dość gęste. 


Cóż pozostaje ćwiczyć i malować paznokcie.

Miłej reszty niedzieli.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger