×

Luksus za 4 złote? Czy to możliwe? Możliwe z żelem ISANA GOLDEN BEAUTY

Hej,
przybywam do Was znów, tym razem nie z paznokciami, a kosmetykiem, na który wpadłam przypadkiem.
Zapraszam.


Podczas ostatniego pobytu w Rossmannie, gdy szalałam na promocji dla maluchów, kupiłam coś dla siebie, skromnie bo tylko żel. Co specjalnego jest w żelu pod prysznic? Isane każdy bardzo dobrze zna, co jakiś czas wypuszczają limitowane edycje żeli, tak jest tym razem. 
Skusiło mnie opakowanie stylizowane- na bogato ;)
Trochę taka to wersja na bogato, za niewiele, dla każdego. Nie jest to nic z górnej półki, bo kosztuję około 4 złotych, a aktualnie nawet 3,50! Istne isanowe, szaleństwo. 


Standardowa butelka, pojemności 300 ml, otwierana na klik, bezproblemowo i ok.

Skład:


U mnie żele te nie sprawiają żadnych problemów, nie podrażniają, nie powodują swędzenia, nie wysuszają skóry. 

Najbardziej w tym całym zamieszaniu podoba mi się zapach, jest  bardzo elegancki i przyjemny, z udziałem monoi i ambry. Ambrę możemy spotkać zazwyczaj w perfumach, jak na mój nos to dzięki niej żel nabrał szlachetności i elegancji. W butelce jest dość intensywny, jednak na skórze nabiera delikatności, po myciu skóra ładnie pachnie, szkoda tylko że krótko. Mimo to, jestem bardzo na tak.


Więcej informacji w sklepie Rossmann Klik

Jeśli spotkacie go na swojej drodze, koniecznie kupcie i przekonajcie się na własnych nosach, że warto. 

Taki luksusik za kilka złotych, dla każdego :P 
Na dziś już kończę, idę w romans pod prysznicem właśnie z tym żelem i zajmę myśli czymś przyjemnym, mam dość tego okropnego dnia.

Do napisania, miłego wieczoru.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger