×

Lovely Neon Glow, bo Neon Ma Moc

Cześć,
słoneczny dzień za nami, można śmiało powiedzieć że lato już przyszło.
Poczułam wiatr we włosach i zaszalałam z neonem, zapraszam do oglądania i komentowania.Już miałam nie kupować lakierów do paznokci, ostatnio jaram się hybrydami, a zwykłych lakierów mam ponad 400 buteleczek... ale stał taki samotny, neonowy na półce, przeceniony, nikt go nie chciał, patrzył wielkimi oczyskami... żal mi się zrobiło biedaka i kupiłam. no dobra trochę popłynęłam z tym opisem, jednak tak tłumaczę sobie ten zakup :D

Pora idealna na neony więc zaszalałam, dodałam piórek i mamy wakacyjne mani.

Nagimnastykowałam się ze zdjęciami, sesja jak do "żurnala", mówię Wam obłęd.
Wyszło co wyszło, kolor ten to taki nie do końca zidentyfikowany odcień żółtego, który na siłę chce udawać chwilami seledyn :P Przynajmniej na fotkach.

Neon Glow 5 od Lovely 


 Tutaj jedno foto z ogrodu, zdjęcie w pełnym słońcu. 


Lubię wracać to tej płytki, mnóstwo pięknych pierzastych wzorów.
Jest to blacha B.loves plates - 08 , feather forever .

Jak dawno nie malowałam zwykłymi lakierami, tak pobawiłam się w kolorowanki. Nawet stempel chciał współpracować. Czuć letni klimat czy przesadziłam?


Miłego wieczoru, buziaki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger