×

Modelsown HyperGel Blue Glint, Zwariowany Podwodny Świat

Hej, 
wszystkim dziś nadszedł ten czas by pokazać paznokcie, poszalałam.
Zapraszam na post.

W planie były ręcznie malowane rybcie, jednak czas mam ostatnio bardzo ograniczony, więc ze swoich zapasów wygrzebałam naklejki wodne. Szybko i efektownie, co zresztą widać, bo tym razem postanowiłam zaszaleć. 


Kilka dni nosiłam kolor sam, bardzo fajny, letni i zwracający na siebie uwagę. Cóż, muszę przyznać, że nawet mi się on spodobał.Do dopełnienia całości w ruch poszły naklejki wodne, piegi i sonda- którą robiłam kropki i nakładałam kolorowe piegi. Całość pokryłam matowym topem. Zawsze ten końcowy moment jest najgorszy, dać błysk czy mat, tez to macie? Mi ciężko się zdecydować, tutaj postawiłam na mat, i chyba słusznie.
 Matowe wykończenie wydobywa cały klimat w tych paznokciach ;) 


 


Jak podoba Wam się efekt końcowy? Szalone, wakacyjne pazury, które na żywo bardzo fajnie się prezentują, czasem trzeba zaszaleć i przełamać nudę i być oryginalnym, a przede wszystkim sobą- ja taka jestem. Mnie muszą otaczać kolory, bo  w samej bieli i szarościach się duszę. 

Nareszcie wyszło słońce, mam nadzieję, że ta zła passa z brakiem paznokci na blogu w końcu zostanie przełamana. 

Miłego Dnia!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger