×

Nivea, Invisble For Black & White, Moi Niezawdoni Przyjaciele

Witajcie, 
u mnie tropiki, tyle że bez słońca.
Czekałam na kuriera z pudełkiem, niestety będzie dopiero w poniedziałek, szkoda. 
Dziś znów pachnący post, tym razem o moich niezawodnych antyperspirantach, zapraszam


Lato, upały, stres, wysiłek fizyczny wszystko to sprawia, że się pocimy. Rozumiem są osoby z większym problemem i  z mniejszym, czasem wystarczą zwykle produkty anty, czasem trzeba udać się do lekarza. Wszystko jest ludzkie. Jak wspomniane "mokre pachy" jestem w stanie przeżyć ( po treningu np ) tak nieprzyjemnego zapachu od osoby X już nie... Niestety, ludzie zamiast iść do przodu dbać o siebie, cofają się... i to w tak ważnej kwestii, jak higiena osobista. Półki w sklepach uginają się od chemii, a tu zooonk. Mam wrażenie, że czasy która wspomina moja babcia, gdy samemu wyrabiało się mydło, nie było łazienek, były świeższe i czystsze. 
Rozwijać tematu nie będę, pozostawię to na oddzielny post, bo dziś ma być przyjemnie i pachnąco :)
Moja droga by znaleźć te najlepsze, najbardziej odpowiadające antyperspiranty była długa, musiało sporo czasu upłynąć. Na szczęście trafiłam na kosmetyki Nivea. Produkty tej marki przewijały się przez mój dom od dawna, znałam większość doskonale, jednak te jakimś trafem mnie omijały. Aż któregoś dnia, wpadła mi ręce "kulka" . To było, to. Zapach idealnie skrojony pode mnie. Nie zawiodłam się również na działaniu, mam cały dzień z głowy, nie martwię się że pod moimi pachami pojawią się mokre plamy. Sporo ludzi ma z tym problem, zawsze rzuca się to w oczy i wygląda nie estetycznie, a mnie na starcie odpycha od tej osoby. 
Co jeszcze lubię w tym nie pozornym opakowaniu? To, że jest szklane, lubię kosmetyki w szkle, bo to zawsze kojarzy mi się z luksusem :P  Kremy tez uwielbiam w ładnych słoiczkach, a nie tandetnym plastiku. Na plus widzimy ile jeszcze go zostało.
Szata graficzna przyjemna dla oka, po prostu ładna i nie nachalna. 
Ważna kwestią jest, to że nie pozostawia białych czy żółtych plam na ubraniu, dość szybko się wchłania w skórę. 
Buteleczka z antyperspirantem ma pojemność 50 ml, łatwa w użyciu, na początku może wydawać się ciężka, dla nie przyzwyczajonej reki. 


W zasobach marki mamy kilka wariantów zapachowych tych "kulek", przerobiłam kilka i ta jest moją ulubioną. 
Cena jest różna, czasem można kupić już za 8 złotych. 

Do dopełnienia całości, używam od czasu do czasu produktu z tej samej serii w aerozolu. 
Zapach ma bardzo zbliżony do mniejszego przyjaciela. 
Tego rozpylamy ;) Butelka posiada zabezpieczenie, podoba mi się to rozwiązanie. Mimo to, że zawsze kosmetyki mam po za zasięgiem dzieci, czasem jakimś cudem dostaną w swoje łapki coś, a o nieszczęście łatwo. Tutaj mam pewność, że tak szybko nie "odpalą" aerozolu. 


Pojemność tego produktu to aż 200 ml , jest to duża, wygodna butelka. 
Nie mam do niego zastrzeżeń. Ten również nie zostawia plam, a lubię nosić czarne koszulki ;)
Cena różna, ja kupiłam za około 11 złotych. Ostatnio znaleźć można było te produkty w Biedronce, w przystępnych cenach. 


Jest to mój ulubiony zestaw na cały rok, nigdy mnie nie zawiódł. Nie używam ich od wczoraj czy od miesiąca, są to już lata. Czasem chcę wypróbować coś nowego, jednak szybko wracam do nich, na szczęście się nie gniewają na mnie. 

Znacie te produkty? Czy używacie innych?
Miłego dnia, a ja uciekam na lody ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger