×

Delia, Good Foot, Moja Pierwsza Paczka ambasadorska

Cześć wszystkim,
dziś typowa pokazówka ;) 
zapraszamKilka dni temu wczesną pobudkę zafundował mi kurier... byłam zła, a nawet wściekła, są wakacje dajcie się wyspać :D Przecież kurierzy zawsze do mnie wpadają w godzinach południowych... a tu taki ranny ptaszek. Sam chłopina zauważył, że coś nie hallo i przeprosił. Cóż chyba fatalnie wyglądałam, wręczył sporych rozmiarów paczkę to się rozchmurzyłam i udałam, że wcale mnie nie obudził :D chyba nie uwierzył.

W sumie takie poranki to ja mogę mieć codziennie. 
Po odebraniu pochwaliłam się zawartością na instagramie, foto cieszyło się sporą popularnością ;)
Są tam moje stópki, a ja nie lubię ich pokazywać publicznie ;/

Moje stópki nareszcie odżyją. Ja praktycznie cały rok chodzę boso, zimą czasem ubiorę skarpety, jak gdzieś wyjeżdżam żeby nie było głupio jak zdejmę buty :D A latem to norma, uwielbiam chodzić boso po rozgrzanym piasku, dziś pokusiłam się o spacer po rozgrzanym asfalcie - nie polecam :D A jaka frajda biegać po kałużach, ot szalona ja !
Wszystko fajnie, tylko cierpią na tym stopy, bardzo. Suche , zrogowaciałe pięty... szorstkie ... nic fajnego. Stosuje różne specyfiki z większym, mniejszym efektem. 
Jak widać Delia  klik wie czego mi potrzeba i dostałam całą serię kosmetyków do pielęgnacji stóp. 

Dziękuje, dosłownie czytacie w moich myślach, po pierwszych testach jestem bardzo na TAK. super zapachy, działanie i sama przyjemność!
Nawet mąż zauważyłam, że się tymi cudakami zainteresował. 

W paczce znalazłam, aż 6 kosmetyków, o świetnych zapachach.

* Perełki Do Kąpieli Stóp
* Peeling
* Maskę

* Krem - Piankę
*Ekspresowy Żel

Wszystko ładnie wygląda i pachnie, działanie po kilku razach na plus, mam już swoich ulubieńców, ale o nich za jakiś czas. 

Dziękuję Delia za tak wspaniałą paczkę niespodziankę :*
Was zapraszam do sklepu :  www.sklep.delia.pl może Was skusze tymi dobrociami ;)
lub na stronę marki, poczytać trochę o ich kosmetykach :


Miłej nocy :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger