×

Blogowe Mikołajki vol. III. ZAPISY

Witajcie, 

Koś czekał na mnie? Zawsze tak jest, już prosta, już do przodu i klops... ale jestem. 
Na początek coś lekkiego i przyjemnego, zapraszam.
Tradycja rzecz święta, to jestem i ogłaszam wszystkim tutaj zaglądającym, że można się zapisywać na koleją, z tego co się zorientowałam trzecią edycję MIKOŁAJEK BLOGERSKICH.

Forma ta sama co zawsze. Organizatorem jestem ja oraz Patka z bloga - interendo klik, która daje swój patronat ( jak co roku )


A więc, kto chętny zgłasza się w komentarzu, miło będzie jeśli info, BANER udostępnicie gdzie, tylko się da.

Co i jak?
Formę większość z Was już zna. 

 Szykujemy sobie podarki o minimalnej wartości 50 złotych, więcej może być, mnie nie.
Dobrze przemyśl, czy zgadzasz się na zasady. Pewne osoby na 100%, które prowadzą systematycznie swoje blogi chętnie zapraszam do udziału i zabawy, bo o to chodzi. Czasem robię wyjątek gdy ktoś nowy się pojawia i chcę dołączyć, były takie sytuacje i nikt nie dal ciała. Proszę tylko być kontaktowym, bo czasem pewne kwestie trzeba dograć na priv a zainteresowany milczy. Nie mówię tutaj o dni ciszy, bo wiadomo nikt 24 nie siedzi w internetach.

Chętnych zbieram od dziś 13 października 2017 do 2go max 4 listopada.

Ja po tym czasie w kilka dni wylosuję pary, roześlę ankiety i robimy paczki, które w drogę muszą ruszyć tak by na Mikołajki dotrały do nadawców. 

Kilka informacji:

Pamiętaj by zostawić dowód zakupu, gdyby ktoś miał jakieś ALE.
 Wszystko ma być nowe.
Jak zawsze liczę na Waszą uczciwość.

CZAS STRAT.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, wątpliwości chętenie odpowiem. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger