×

claresa, Green Rabit, Czas Już ubrać Sweterek

Witajcie, 
jaka mamy piękna wiosnę tej jesieni, oby jak najdłużej :)
Mimo, że pogoda piękna czas już na sweterki, więc zapraszam.
Dziś słów kilka o dość nie typowym kolorze, nazywa się om Green Rabit, a jest niebieski, tak na przekór. A co najśmieszniejsze, bardzo mi się podoba :D Aż sama jestem w szoku, bo wiecie ja nie lubię niebieskiego. haha

Solo prezentuje się bardzo elegancko.


W końcu nadszedł czas i zrobiłam swój pierwszy sweterek, nie na drutach, bo do tego mam dwie lewe ręce. sami zobaczcie co  mi wyszło, zadowolona w 100% nie jestem, kolejne będą z pewnością lepsze. 
Najgorsze, że moja mini frezarka się popsuła i teraz jestem w kropce :/

Myślę, że tragedii nie ma. 
Co Wy powiecie na takie pazury ? Miałam pokazać jeszcze jak wyglądają i zachowują się hybrydy Claresa po minimum dwóch tygodniach noszenia, jednak poświecę temu osobny post. 

Miłego i bardzo słonecznego dnia Wam życzę. 
Do napisania


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger