×

Makeup Revolution, Mermaid's Heart ,

Witajcie,
przybywam do Was z pewna nowością, która w Polsce nie wiadomo kiedy się pojawi...
 Makeup Revolution to kosmetyki ,które wiele osób chce mieć, z pewnością kuszą opakowaniami.
Zapraszam do lektury.


Od jakiegoś czasu czaiłam się na jednoroźcowe serduszko, jednak po obejrzeniu go na żywo zrezygnowałam, niby fajne, ładne ale mnie nie porwało. Gdy zobaczyłam syrenkowe, cóż musiało być moje. 
Przy okazji zakupów w TAM Beauty , może zakupy to za dużo powiedziane, bo chciałam paletki dwie, jednej nie było to wzięłam Miętową czekoladkę i to serduszko, by tak samotnie nie podróżowało po świecie :D 
Jeśli szukacie miejsca gdy jest wszystko z Maleup Revolution , to właśnie ten sklep to skarb, oczywiście chwilami czegoś brakuję, bo towar "ma branie" . 
Tak jak u nas po połowie listopada miała pojawić się Rose Gold, której do dziś nie ma, tam można kupić, z małymi przerwami ( chciałam nie było, jak była RG , nie było Mint :D ) Jednak asortyment dość szybko jest uzupełniany, a paczka rejestrowana dotarła do mnie po około 10 dniach od zakupów, kurierem. Paczki idą z UK.


Owe serduszko zapakowane w uroczy kartonik , dodatkowo zabezpieczony folią- na 100% nikt go nie zmacał. Szkoda, że jak kupowałam różowe serduszko, które jakiś czas temu było w Rossmannie tego nie było ;/ Nie wiem, czy tak ma być czy ktoś "wtykał w nie nos" A może u nas są bez zabezpieczeń? Nie wiem...

Zobaczcie jak pięknie prezentuję się i kartonik i samo serduszko, a wewnątrz jeszcze piękniej. 

Wewnątrz znajdziemy 5 kolorów  w metalicznym wydaniu. Produkt ten nadaję się jako rozświetlacz do twarzy oraz oczu, dziś u mnie zieleń pełni rolę cienia do oczy. Super pigmentacja, miękka struktura i trwałość jak dla mnie tez ok. 7 godzin bez żadnych baz pod, bez poprawek. Jedynie po tym czasie kolor lekko zebrał się w załamaniu powieki.


A tak cudownie prezentuje się ciele.  Na tym foto jedno maźniecie na ręce, a kolor jest bardzo ładnie wyeksponowany. 

Zakochałam się w tym rozświetlaczu i jego kolorach, można szaleć łączyć i cieszyć się oryginalnym wyglądem.

Cena za jaką kupiłam serduszko to 24,18 złotych + koszty przesyłki

Teraz marzy mi się smocze  :D i masa innych kosmetyków, tak przy okazji jeszcze dziś trwa na stronie TAM Beauty- Black Friday, więc sporo kosmetyków do -70% taniej, szkoda tylko że nie nowości ;/ W sumie jutro Ceber Monday, może będzie więcej okazji ;) 

To kto czeka na recenzję miętowej czekoladki ? ;) 

Miłego wieczoru, 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger