×

BeGlossy, Divine STAR , Grudzień 2017

Witajcie,
jak Wam minął weekend?
U mnie im bliżej Świąt tym gorzej, nic nie idzie jak powinno ...
A co dziś przygotowałam dla Was? Oczywiście pudełko, dziś beGlossy, zapraszamDużo u mnie ostatnio wszelakich pudełek, będą jeszcze z trzy, może pięć :P 
Ten box dotarł do mnie w piątek, jednak czas  napięty, wszystko pod górę... nawet poniedziałek zaczął się słabo więc rozumiecie.

A co znalazło się w grudniowym wydaniu beGlossy DIVINESTAR? Może jeszcze ktoś nie widział, to już pokazuję:

Wewnątrz znalazło się 5 kosmetyków, z czego 3 pełnowymiarowe. 
Są to głównie kosmetyki pielęgnujące, pomijając jeden kolorowy.
Ekipa beglossy skupiła się na pielęgnacji twarzy, liczyłam że to pudełko będzie bardziej świąteczne wewnątrz.
Na plus zmiana szaty graficznej kartonu, jest piękne, zimowe i urokliwe. 

A więc po kolei, zrobię szybki przegląd jak to wszystko wygląda. 


Sylveco, Hibiskusowy Tonik Do Twarzy. Lubię kosmetyki tej marki, aktualnie mam na wykończeniu tonik, który używałam więc na plus. 
Cena kosmetyku to: 17,65 za opakowanie 150 ml

Bandi, Emulsja Silnie Nawilżająca, w pudełku mniejsze opakowania 30 ml. Nie wiem czy zostawię dla siebie czy komuś dam, zobaczymy. Cena za 50 ml to 59,00 złotych

Ingenii, Oliwka Hydrofilna Do Oczyszczania Twarzy Skóry Twarzy, Szyi i Dekoltu . Tutaj mini opakowanie pojemności 8 ml. Jestem bardzo ciekawa tego produktu. Cena za 400 ml to 80,00 złKolejny produktem jest nawilżający balsam do ciała Barnangen, ciekawe balsamy do ciała lubię, ten z pewnością nim jest, jednak ile ich jeszcze... Można było trafić jedną z trzech wersji. Opakowanie ma pojemność aż 400 ml cena 34,99


Na koniec zostawiłam coś by poprawić swoją urodę, czyli pomadka do ust.


Teeez, Oasis Gem Lipstick, 
trafiłam kolor bordowy, jakoś szczególnie mnie nie zachwyciła poza szata graficzną, a jej cena to aż 78,00 złotych, nie wiem, mam mieszane uczucia. 


Jak Wam się podoba? Jestem zadowolona z kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy to fakt, reszta tak średnio mi się podoba. Pomadek mam bardzo dużo. Zadowolona jestem tak w połowie ;)

Miłego wieczoru :*
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger