×

Modelones, Piekny Top z Aliexpress + Zimowa Stylizacja


Witam ponownie,
jako, że mało ostatnio było na blogu paznokci, chciałabym by w tym pojawiało się ich więcej, wiec na dobry początek nailsy z pięknym topem Modelones.



Tak prezentowały się moje paznokcie w Święta, miało być elegancko i w czerwieni, wyszło jak zawsze :D
Czyli trochę szalenie, można powiedzieć, że poszłam na łatwiznę, bo w ruch poszły naklejki wodne, sypnęło trochę cyrkoniami- zamiast śniegu  ( również z alie i mają super jakość, nie ścierają się itp)

Powiem Wam słów klika o wspomnianym topie, kupiłam go za 11,27 jak dla mnie to całkiem dobra cena, bo większość naszych "firmowych" lakierów ma znacznie wyższą cenę.op ten nakładamy na bazę w kolorze, ja dałam go na czerń, bo jak dla mnie najlepiej się prezentuję. 
Są to takie typowe flaksy w kolorze niebieskości, wzięłam też w zieleni :P

 Szklana buteleczka, pojemności 10 ml, na odwrocie mamy okienko gdzie można podejrzeć kolor.

Przed użyciem dobrze porządnie wstrząsnąć buteleczką by lakier dobrze się wymieszał. Już po jednej warstwie mamy ładny efekt, ja dala dwie dla intensywności i lepszego efektu :P
W kolejnym poście gdy będę prezentowała zieleń, zaprezentuję efekty na wzorniku.

Lakier bez problemu się aplikuję, utwardzałam w lampie UV LED 30 sek i bardzo ładnie się utwardził. Jak schodzi w acetonie niestety nie wiem, bo ostatnio do ściągania hybryd używam frezarki.

Lakier kupiłam w tym sklepie, aktualnie widziałam że mają te topy  mniejszych opakowaniach a te o pojemoności 10 ml kupimy tutaj, do wyboru aż 6 kolorów:


Przesyłka szła trochę ponad miesiąc, przesyłką nie rejestrowaną, lakiery bardzo dobrze zabezpieczone, każdy osobno owinięty pianką.



Paznokcie te "noszę " już około miesiąca i nic się nie dzieje z nimi, prócz odrostu naturalnie :P 

Naklejki wodne również z Aliexpress, kupiłam za bezcen, chyba 50 bloczków , cyrkonie też :D Ale o nich może innym razem.




wybaczcie za zdjęcia, nie są takie jak chciałam ale robiłam je bardzo późnym wieczorem, aparat miał focha , a ja zero sił. Miałam na drugi dzień zrobić nowe, brakło czasu i są jakie są. 

Mam dla Was pytanie, interesował by Was post z akcesoriami, gadżetami czy pierdołkami do paznokcie właśnie z alie? Jeśli tak, dajcie znać, to ogarnę post, bo mam sporo godnych uwagi rzeczy właśnie z Chin. 

To byłoby na tyle, dobranoc. 






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger