×

My No.1 , Lakiery Hybrydowe, Genialna Paczka i Nowa Przygoda

Witajcie, 
kolejny dzień przed nami, 
zima powraca i daje o sobie pamiętać, szkoda że śniegu nie ma u mnie. 
Dziś się pochwalę, zresztą nie tylko dziś bo mam do pokazania kilka genialnych paczek, a już następne idą... szał! Dziś o lakierach hybrydowych My No.1, zapraszamPamiętam jak ponad rok temu zaklinałam się, że hybryd nie użyję... ta ... skusiły i przepadłam, dziś mam ich już bardzo liczne grono, które cały czas się powiększa.
Tradycyjne lakiery leżą w pudełkach i czekają... szkoda się z nimi rozstać. 

Całkiem nie dawno, wpadłam na stronę 

nastąpiła mila wymiana zdań, zaoferowano mi przetestowanie lakierów tej marki.
Zgodziłam się i nie liczyłam na wiele, zresztą napisałam że nigdy nie umiem zdecydować się konkretne kolory, proszę o niespodziankę.
Po tym jak potraktowała mnie pewna marka na C. nie liczyłam na wiele... 

Paczka bardzo szybko dotarła, a moje oczy ujrzały wspaniałą niespodziankę, serio ... dawno nikt tak mnie nie uszczęśliwił, a  tamten dzień był okropny, w jednej chwili całe nasze życie wywróciło się do góry nogami. Teraz widzę w tym same plusy, bo zmiany wyszły na plus, chociaż wtedy nic tego nie zapowiadało.

Wracając do niespodzianki, w niepozornym kolorowym kartoniku, który wyglądał tak:


A po rozpakowaniu... szok !


Zobaczcie sami aż 13 kolorów w uroczych buteleczkach, baza, top, top no wipe, 5 pyłków, cleaner oraz aceton. Wybaczcie nie pokaże kolorów na wzorniku, bo mam zapaciane wszystkie ;) Jednak kolory pokazane na górze opakowania bardzo dobrze je odwzorowują. 
W moim posiadaniu znalazły się klasyczne kremowe kolory oraz kilka z serii Pearl, które dają bardzo ładny efekt na paznokciach. Mama skusiła się na cudny odcień głębokiego odcienia niebieskiego 233, jest genialny, nosi go tydzień bez jakiegokolwiek uszczerbku.Szklane buteleczki mają pojemność 6 ml, klasyczny pędzelek oraz lakier dość rzadkiej konsystencji, jednak łatwo się nim maluję. 
Emalia bez problemów utwardza się w lampie uv/led , oczywiście jeśli ona nie szwankuję, moja niestety wymaga wymiany, bo słabo zgrzewa. Z lakierem jakoś to da się to ogarnąć, przy budowie paznokcia itp jest to bardzo problematyczne... 


Pyłki bardzo pięknie się mienią, łatwo wcierają się w top no wipe. Każdy słoiczek jest wypełniony po same brzegi, trzeba jedynie uważać przy otwieraniu. Do każdego słoiczka dołączona była pacynka.
Lakiery nie mają drażniącego zapachu, a cleaner cudownie pachnie, arbuzem!


Bardzo dziękuje marce za wspaniałą niespodziankę, jestem bardzo zadowolona, to teraz wypatrujcie stylizacji z tymi cudaczkami ;)

Do napisania !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger