×

Delia, Find Your Eyebrow Expert! Paczka Ambasadorska

Witajcie, 
Święta i już po... szkoda, że ten miły czas tak szybko minął. 
Dziś pokażę Wam, paczkę z produktami do stylizacji brwi od marki Delia, która dojechała do mnie na zajączka. Serdecznie zapraszamKto jak kto ale Delia potrafi robić paczki, ta jest trzecią w krótkim odstępie czasu, którą dostałam. 
Lubię takie niespodzianki, tym razem są to produkty do stylizacji brwi, jest ich naprawdę dużo. 
Po pierwsze: paczka była totalnym zaskoczeniem, po drugie: ilość produktów jaką zobaczyłam. Jest w czym wybierać i co testować, istne szaleństwo ;)


Nie tylko pomady czy henny znalazłam w tym Deliowym boxie ale również serum do rzęs i brwi, pęsetę oraz paletkę z cieniami oczywiście do brwi ;)

Cieszę się z serum, bo zbieram się z zamiarem kupna ale jakoś nie mogę się zdecydować , chętnie przetestuje. Produkt ma bardzo ładne, eleganckie opakowanie. 


Swoją przygodę ze stylizacją brwi zaczęłam całkiem niedawno, jednak bardzo szybko i się podobało, moje spojrzenie zyskało ostrości i wyrazistości. Teraz mam w czym wybierać i sama nie wiem od czego zacząć :D Fajnie, że Delia pomyślała by dodać każdy z dostępnych kolorów będzie bez nieporozumień, że komuś jasny brąz nie pasuję czy czerń. Z pewnością większość nie swoich kolorów rozdam. 

Znacie któreś z tych produktów? Co polecacie ?

Marce Delia bardzo dziękuję za wspaniałą niespodziankę Was zapraszam na   www.delia.pl lub www.sklep.delia.pl lub do www.bloga deliacosmetics.info tam zawsze dużo się dzieje.


Miłego Dnia! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger