×

BerryLook Fashion, Sukienkowy Szał

Hejka, 
czas wprowadzić kolejne zmiany, tym razem będzie fashion, jestem kobietą i uwielbiam buty - to już wiadomo, sukienki, torebki i wszystko co ładne. Nie tylko ja tak mam :D
Zapraszam na dalszą część postu.
Naprzeciw naszym potrzebom wychodzi kolejny sklep z odzieżą, chwilami mam wrażenie że te sklepy wyrastają jak grzyby po deszczu ;)
Chwilami sama bym otwarła taki sklep, kto wie może kiedyś odważę się na taki krok. 

Dziś o jednym z takich miejsc, coś nowego...Co tam znajdziemy? Wszystko czego nam kobietom potrzeba: buty, akcesoria - torebki, biżuterię, ubrania i to całkiem spory asortyment.
 Na szczególną uwagę zasługują sukienki:


Round Neck Slit Floral Printed Bodycon Dress Round Neck Floral Printed Bodycon Dress
Bardzo lubię kwiatowe motywy. 

Spaghetti Strap Printed Maxi Dress

Jest w czym wybierać, mamy mini, midi i maxi, eleganckie, nacodzień, do pracy, a ceny są dość przystępne. Już mam kilka na oku ;)


Co jeszcze przykuwa moją uwagę? 
Różnego rodzaju bluzki, mi najbardziej odpowiadają zwiewne, lekkie, z dużym dekoltem :P ale nie konieczne. Ciężko zdecydować się na jedną ... 


Fold Over Collar Single Breasted Patchwork Blouses Summer Polyester Women Round Neck Decorative Lace See-Through Blouses

Crew Neck Flounce Hollow Out Blouses

To co idziemy, a raczej klikamy nowe ciuszki?  ;)

Dobrej nocy Wam życzę :* Do jutra Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger