×

Printu.pl - Gdy Nie masz Pomysłu Na Prezent

Witajcie,
co tym razem mam dla Was? Rzecz, która od dawna za mną chodziła, a mianowicie foto książka.
Trochę zmian na blogu trzeba, przecież nie samymi kosmetykami człowiek żyje ;)
 Zapraszam do lektury.

Dlaczego o tym? Jak wicie chce wprowadzić trochę nowości, więc przy okazji fotoksiążki, przedstawię Wam moją córkę Alicję, bo to jej chce poświęcić zakładkę na blogu ;)
Ala jak to Ala, pełna energii, ciekawa świata dziewczynka, która już lubi kupować buty, maluję się potajemnie moim kosmetykami, a ma 2,5 roku. Strach pomyśleć co będzie dalej.


Od dawna chodziła za mną taka forma zdjęć, albumy lubią się psuć, a książka to książka. 
Nie łatwy miałam orzech do zgryzienia, bo co tu wybrać gdy na rynku dużo tego typu asortymentu... Na szczęście z pomocą przyszło mi :
https://printu.pl/fotoksiazka 
Tym sposobem stałam się posiadaczem pięknie wydanej książki w twardej oprawie, która ma 20 stron poświęconej mojej Ali.

Sami zobaczcie jak pięknie jest wydana. Miałam mały kłopot ze swoimi zdjęciami, w między czasie popsuł mi się telefon, musiałam oddać go naprawy, niestety zdjęć nie dało się odzyskać. Tym sposobem straciłam najlepsze i najfajniejsze fotki... trochę wygrzebałam ze starego telefonu czy z dysku, mimo wszystko efekt końcowy bardzo mi się podoba. 

Samo tworzenie jest banalnie proste, wygrywamy zdjęcia i umieszczamy gdzie chcemy, możemy tworzyć na gotowych szablonach, jak i je po swojemu modyfikować. Fajna zabawa z tego wyszła. 
Jak widać ja skorzystałam z gotowca, który bardzo mi się podobał. Taka to moja córka, kolorowa jak mama ;)


Taka fofoksiążka to wspaniały prezent w podziękowaniu dla rodziców, czy z innych okazji. U nas czerwiec jest obfity w różnego rodzaju domowe "okazje" mąż ma urodziny, imieniny to z myślą o Nim tworzyłam tą książkę, by miał wspaniałą pamiątkę o swojej " kochanej córuni" Myślę, że to nie moja pierwsza i nie ostatnia tego typu fotoksiążka. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona, a jej realizacja przebiegła szybko i bezproblemowo.  Wam również polecam tego typu prezent, pamiątkę. 

Miłego dnia. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger