×

Balea, Rasier Schaum, Fruity Kiss- Tropikalna pianka Do golenia

Hej, 
przed snem mam dla Was jeszcze jeden post, a w nim fajny, tani kosmetyk do golenia, 
zapraszam
Jest lato więc szczególnie trzeba się prezentować, eksponujemy wtedy więcej ciała, więc musi ono być w nienagannym stanie. Jeśli ktoś lubi futra żaden problem, jak dla mnie włosy powinny rosnąć tylko na głowie :D Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy masę różnych specyfików mniej bardziej inwazyjnych, które pomogą nam pozbyć się owłosienia.
Teraz czas na najbardziej znany kosmetyk w walce z kłaczkami czyli pianka do golenia, nie byle jaka bo Balea.


Może u nas w końcu pojawią się te drogerie... czekam. Będzie Primark, to dlaczego Dm-u nie może być.  Póki co pozostaje kombinować, prosić znajomych, kupować w necie... czasem znacznie drożej, bo przecież każdy chce zarobić. Trudno. Chociaż ta pianka do golenia była tania, zapłaciłam za nią ok 5 złotych.

Skusiła mnie swoim wyglądem, ładne,kolorowe iście wakacyjne opakowanie, pojemności 150 ml.
W środku po wstrząśnięciu typowa biała piana.


Produkt wydobywa się poprzez otwór, wstrząsamy, naciskamy, działa. 


Co zasługuję na uwagę?
Zapach! Jest śliczny, lekki, świeży, owocowy- słodki - cudowny! Można odpłynąć po powąchaniu. Czerwone jagody i granat - połączenie idealne. 

Pianka jest delikatna, dobrze rozprowadza się na skórze, nawilża skórę i włoski szybko się golą. 
Po, nie mam żadnego podrażnienia, skóra jest gładka i delikatna, nawet nie ma konieczności smarowania się balsamem. Pianka ta przeznaczona jest dla skory wrażliwej, szczególnie zalecana do golenia miejsc bikini, pach czy nóg. 
Kosmetyk jest bardzo wydajny.

Dla mnie jest to bardzo dobry i tani kosmetyk, który powinien znaleźć się w każdej łazience ;)


Tym krótkim ale treściwym postem żegnam się z Wami, do jutra :* 





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger