×

Detox by VOLTANE, Oczyść Swój Organizm

Cześć, 
co tam u Was jak humory? Za chwile kolejny weekend i koniec wakacji coraz bliższy, aż strach ;)
Dziś mam dla Was oczyszczający post... Detox ciała z VOLTANE, 
zapraszam


Zapędzony tryb życia, ciągle w biegu, wdychamy zanieczyszczone powietrze, pijemy słabej jakości wodę, jemy sztuczną napakowaną chemią jedzenia, to nie wróży nic dobrego. 

Dobrze raz na jakiś czas oczyścić swój organizm od środka. 
Z pomocą  przyszła mi marka Voltane, otrzymałam do testów zestaw, który oczyszczał moje ciało przez 21 dni.
Bardzo lubię jak to mój mąż mówi " dziwactwa" ziółka, suplementy diety... chętnie podjęłam wyzwanie.
Wcześniej próbowałam pić cytrynę + wodę, jakoś po kilku dniach zapomniałam, no i zniechęcił mnie fakt jej przygotowania. 
Tutaj mamy wygodne saszetki do spożycia, wystarczy położyć w widocznym miejscu i pół godziny przed posiłkiem ją przyjąć. 
U mnie wyglądało to tak: wstaję, idę do kuchni wstawić wodę na herbatę, wypijam saszetkę gotowej mikstury, biorę szybki prysznic, makeup, siadam do śniadania ;)


Trochę bałam się smaku, cytryna z oliwą ... jednak nie jest taki straszny jak się wydaję, po kilku dniach już nie robił mi różnicy. Ba pod koniec nawet smakował ;)

W paczce otrzymałam również duża ilość oliwy z oliwek w poręcznych saszetkach, które można dodawać do potraw czy UWAGA - zaskoczyła mnie podpowiedź : jeść z lodami. Nie byłabym sobą i musiałam spróbować ;) Da się zjeść .... 
Oliwa rzecz nie zastąpiona w kuchni, szybko zużyliśmy, do sałatek idealna ale jak widać nie tylko. Saszetki w sezonie wakacyjnym są świetnym rozwiązaniem.

Kilka słów o VOLTANE 

"Jesteśmy producentem hiszpańskiej oliwy z oliwek najwyższej jakości extra virgin. W trakcie badań fokusowych nasunął się pomysł na połączenie oliwy z innymi naturalnymi składnikami. Sok z cytryny i oliwa z oliwek mają właściwości detoksykujące organizm i połączenie to jest stosowane od wielu lat. Jednak cała kuracja przynosi efekty wtedy gdy produkty są wysokojakościowe. Nasze połączenie to oliwa z oliwek premium pozyskiwana z jednego szczepu na samym początku zbiorów w mniej niż 6 godzin od zebrania. Zapewnia to bardzo niską kwasowość na poziomie 0,12. Sok z cytryny jest produkowany z owoców z plantacji organicznej pod nasze zamówienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość produktu."


Ogólnie mój organizm na wszelakie suplementy dziwnie reaguje... większość muszę po kilku dniach odstawiać... po misiach na włosy zbiera mi się na wymioty, po znanych herbatkach oczyszczających mam straszne bóle jelit. Jedno co mi nie szkodzi to zioła i ten zestaw- jak widać jest naturalny.

Składniki w saszetce to:

oliwa z oliwek - 4,75 ml, sok z cytryny - 4,75 ml, lecytyna sojowa - 0,5 ml (według zawartości w saszetce 10 ml ) Najważniejsze zostawiłam na koniec... jak się czuję po całej kuracji?
Żyję, funkcjonuję, a tak serio zauważyłam znaczna poprawę pracy moich jelit, lepszy metabolizm oraz przypływ większej energii. Paznokcie, włosy, cera z nimi nie miałam problemu wcześniej. 

Jeśli sami jesteście ciekawi takiego zestawu, koniecznie musicie sprawdzić na sobie, bo na każdym z pewnością zadziała inaczej ;) Ja jestem zadowolona, wygodna forma i łatwość spożycia bardzo przemawia na plus.
Chętnie przeprowadziłabym taki detox u męża, tylko jak go namówić ?

A może już znasz i podzielasz moje zdania?

Miłego Dnia 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger