×

IndigoNails Monogamy Is Not Funny & HMN Pink Everywhere

Witajcie, 
dziś nareszcie post paznokciowy, pazury robiłam tydzień temu wiec kilka zdjęć z odrostem, 
zapraszam do oglądania i komentowania.
Naszło mnie na róż, co poradzić, tym razem mniej szalone niż poprzednia. Mam tyle planów na paznokcie, a palców tylko 10 ...

Tym razem połączyłam lekki, słodki, pastelowy pink Monogramu Is Not Funny od Indigo  z pięknie mieniącym się chińskim HMN :PMusicie wierzyć mi na słowo, ten błyskotek jest cudowny - ślicznie mieni się na słońcu ale tez w świetle sztucznym, bajka. Mam jeszcze kilka innych kolorów tej wersji, nie zawaham się ich użyć :D

Do obu lakierów nie mam zastrzeżeń, Indigo jak i HMN świetnie utrzymują się na płytce, moja mama podobna kombinację nosiła , uwaga 7 tygodni. Dla mnie zdecydowanie za długo, już marzę o zmianie. 

Co do konsystencji obu lakierów, chińczyk jest gęstszy jeszcze do Indigo. Nie trzeba do niego dawać żadnego podkladu, po dwóch warstwach mamy ładną taflę. Za te kilka złotych jest to świetny produkt. Buteleczka ma 8 ml- mała, poręczna, maluje się nim całkiem przyjemnie. 

do wyboru mamy bardzo dużo odcieni, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

LAKIER HMN KLIK

To byłoby na tyle,  miłej soboty życzę ;) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger