×

NailsCompanY, Paradise Life- Cudowny Odcień Blue

Hej, z rana mam dla Was szybki post z paznokciami. Koniec miesiąca się zbliża, wakacje się kończą, a ja nie zrealizowałam wszystkich planów z paznokciami... Za szybko to wszystko pędzi.
Zapraszam na cudowny odcień niebieskiego od Nails Company z kolekcji Natalii Szroeder - Paradise Life 


Miało być zdobienie... Miało, jednak nie mogłam się zdecydować co dodać do tego koloru. Ten odcień niebieskiego wyjątkowo bardzo mi się podoba, jest lekki i bardzo uroczy. Ile razy już powtarzałam, że nie przepadam za niebieskim? 😉 Dużo... A jednak gości u mnie na pazurach często.

Musze przyznać, że lakiery tej marki bardzo polubiłam. Wygodnie się nimi maluję, nie mam problemu z utwardzane, dobrze kryją. Gdybym miała zacząć z paznokciami na poważnie, bez wahania wybrałbym Nails Company. Jak Wam podoba się taki kolor?
Solo wygląda bardzo dobrze, przyjemnie się go nosi, nie chciałam przekombinować i przedobrzyć.

W e-sklepie wybór kolorów jest ogromny, ciężko zdecydować się na jeden kolor, czy na jakąś konkretna kolekcję... dodatkowo podobają mi się buteleczki i szata graficzna opakowań.

Mam również dwie nowe bazy Base cover, które są całkiem ok oraz Top nowipe, który polubiłam od pierwszego użycia, super i długo pięknie błyszcz - Flash Shine Nowa formuła. Może napisze o nich post...? 


Cóż z rana nie będę Was męczyć, życzę pięknego dnia z takim właśnie błękitnym niebem.

Do później :*


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger