×

Revers Cosmetics - Kilka Nowości, Zaspokajam Swoją Ciekawość

Dzień Dobry, 
jak ja lubię #openbox y oglądać i sama pokazywać, dziś kolejny, a ile jeszcze będzie... Sporo ciekawych rzeczy ostatnio u mnie.
Zapraszam na krótki pokaz nowości od Revers Cosmetics


Kosmetyki tej marki to dla mnie kompletna nowość, nie miałam okazji ich wcześniej poznać, widziałam gdzieś w supermarkecie, jednak wszystko tak upaprane, że strach było je dotknąć. 
Na szczęście paczka przyszła cała i  czyściutka, wiecie mam lekkie zapędy pedantyczne haha

Wewnątrz znalazłam kolorówkę oraz mgiełkę zapachową- idealną na letni czas. 

SPARKLING KISS mgiełka o zapachu szampana i truskawek, ciekawe połączenia, fajna opcja na upały, nie jest przesłodzona , a orzeźwiająca.  


Tym razem lakiery solarne SOLAR GEL  z efektem hybryd, zobaczymy jak się sprawdzą, kolor miętowy musiał być. 

Lakier do ust SHOW GLOW, kolor cudowny, metaliczny odcień, już go lubię, miałam na oku taki odcień jednak innej marki. W ofercie jest aż 6 kolorów, chętnie przetestowałabym wszystkie bo odcienie cudowne.


Ostatnim kosmetykiem jest podkład IDEAL COVER, jest to opcja silnie kryjąca, ni mam jeszcze mocno kryjącego podkładu więc zobaczymy co to za cudo ;)


Jak już wspomniałam są to dla mnie całkowite nowości, już na pierwszy rzut oka podoba mi się lakier do ust. Ostatnio mam jakąś manie pomadkową - serio :D

Jeśli jesteście ciekawi co marka ma w swoim asortymencie, zapraszam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger