×

Revers, Ideal Cover, Podkład Kryjący, Miłe Zaskoczenie.

Witajcie, 
dziś zapowiada się słoneczny dzień i bardzo dobrze. 
W dzisiejszym wpisie o kosmetyku Revers- fluid kryjący,
zapraszam
Jeśli chodzi o tego typu produkty jestem dość wybredna, długo ograniczałam się tylko do azjatyckich kremów bb, po tym jak skończyłam kolejne opakowanie bb golda, postanowiłam poeksperymentować. Jak się okazuje można znaleźć całkiem fajne produkty i to czasem za nie wielkie pieniądze.
Dziś o jednym z nich.

Kosmetyki Revers jakoś specjalnie mnie nie kusiły, nie zachęcały, myślałam że to taka przeciętna marka, bez szału i polotu.... Kiedy zmieniłam swoje zdanie?
 Gdy sama zaczęłam testować te produkty.


W szklanym, bardzo eleganckim opakowaniu mamy produkt, buteleczka jest przezroczysta więc mamy kontrole ile jeszcze jest wewnątrz.
Pojemność to 30 ml, standardowo przy tych kosmetykach. Na opakowaniu widnieje napis, że w produkcie znajduje się filtr, bardzo miło że jest.
Fluid wydobywamy za pomocą pompki, która sprawnie działa, nie zacina się.
A max 2 naciśnięcia pozwalają by zakryć twarz.
Mój kolor to 06, do wyboru mamy 4 warianty kolorystyczne, ja swój trafiłam idealnie. Podkład ten jest silnie kryjącym, zawsze brałam coś lekkiego, tym razem postanowiłam zobaczyć jak sprawdzi się coś mocniejszego.

Kosmetyk ma dość mocny, charakterystyczny zapach, dla mnie ładny jest on ładny. 

Konsystencja jest kremowa wręcz aksamitna, ładnie rozprowadza się na twarzy, szybko zastyga do pełnego matu. 
Fajnie nakłada sie go pędzlem, gąbeczką czy palcami ;)Nie ma do czego się przyczepić i go polubiłam, na twarzy utrzymuję się nawet cały dzień bez konieczności poprawek, cera jest matowa i naturalna, zakrywa wszystkie nie chciane mankamenty. 
Do tego mamy gładka i aksamitna twarz, po dodaniu pudru i reszty kosmetyków możemy cieszyć się pięknym wyglądem.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o kosmetykach Revers, zapraszam TUTAJ KLIK 

Ja jestem bardzo na TAK, aktualnie używam codziennie ;) 

Znacie już ten kosmetyk?

Miłego Dnia 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger