×

Eveline Cosmetics, Paznokcie, które czują jesienny klimat

Witam wszystkich po krótkiej przerwie,
 dziś paznokcie i jedne z moich ulubionych lakierów hybrydowych, czyli Eveline Cosmetics, zapraszam


Mała przerwa od internetu bardzo dobrze mi zrobiła, odpoczęłam w ostatnim czasie, wracam pełna pozytywnej energii oby wszystko szło w dobrym kierunku. 

Post Paznokciowy, w którym widać jesienne barwy i moje jeszcze długie paznokcie. 
Aktualnie mam krótkie, w końcu ścięłam. Jak wiecie padła mi frezarka, a od pilnowania pilnikiem się odzwyczaiłam, zaczęły mi pękać przy linii uśmiechu, cóż były już za długie. Chwilami ciężko było z nimi współpracować :D 
Mogłam lekko skrócić ale nie, radykalna zmiana, na plus w sumie. Teraz mniej lakieru będę zużywać...
Chwilami trochę żal, z drugiej strony to tylko paznokcie, odrosną. Chętnie oddała bym się w ręce moje Natalii, zrobiła by mi piękne zbudowane pazury, bo moje naturalne czasem dziwnie rosną, no i podoba mi się taki porządny tunel, takie paznokciowe zboczenia :D Dobra dosyć gadania(pisania) 
Aaaa nie, jeszcze jedno zbyt wiele fotek nie mam, bo światło jakieś dziwne, na dodatek nadal nie potrafię fotografować neonów... zreszą z takimi warunkami jakie są i tak najgorzej nie jest.

Miały być pomarańcze ale oczywiście nie wyszło... Są więc pazury tylko w dwóch odcieniach, całkiem przyjemnie się je nosiło, lubię soczyste barwy. 
Jeden kolor doskonale znany, był już na blogu i z tego co wiem dużo Pań go zna i lubi. Ma w sobie mnóstwo holograficznych drobinek, które dają czadu w każdym świetle, cudowny kolor. 
O tym przyjemniaczku pisałam TUTAJ KLIK  Kolor ten nosi numerek 309.


Drugi to ostra, soczysta pomarańcza, która jest neonowym odcieniem. Połączenie całkiem udane.
Ta soczysta pomarańczka ma numer 306.

Bardzo lubię te hybrydy, u mnie trzymają się super, nie uczulają, wygodnie się nimi maluję. Może wielkiej palety barw nie ma, jednak jest kilka cudownych kolorów, które podbiły moje serce. 
Co ważne, są dostępne chociażby w Rossmannie, w atrakcyjnej cenie ;)

Słonce świeci, zapowiada się fajny dzień, do miłego :*
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger