×

Nails y, Co Zmalowałam W Sierpniu? NoxNails, Indigo, HMN, NailsCompany.

Witajcie, 
to mamy po wakacjach, aż ciężko uwierzyć, że już po. Nie ma co się smucić, będą kolejne...
Zapraszam na post podsumowujący sierpniowe stylizacje paznokciowe ;)
W sierpniu pojawiło się tylko albo aż 4 stylizacje, nie jest to szczyt moich marzeń, bo w planach miałam więcej. Jednak nie jest źle, mam nadzieję że kolejnych będzie więcej. Nowa lampa już dotarła, cieszy... pozostaje kwestia frezarki, w ostateczności kupię nową ;/

Wróćmy do manicure, poszalałam z ostatnim :D

Jednak od początku:

Najpierw nie mogłam zdecydować się na jeden kolor, więc zaszalałam z tęczą na dłoniach:
Kolejne w odcieniu pink ;) tutaj połączyłam lakiery Indigo i chiński HMN, całość bardzo fajnie się prezentowała i trzymała, jak widać tani lakier tez może być super. 
Długo nie wiedziałam co dodać do tego pięknego błękitnego odcienia lakiery od NailsCompany, sam w sobie jest oryginalny i uroczy, wiec żeby nie przekombinować zostawiłam go samego. 
No a na sam koniec, szaleństwo... arbuzowe ;) Paznokcie na bogato.


Jak Wam podoba się taki post z podsumowaniem paznokciowym? W końcu blog maił być tylko paznokciowy z czasem się zmienia, wprowadzam nowe rzeczy, jednak taki pomysł z podsumowaniem comiesięcznym chyba jest ok?

Koniecznie dajcie znać, które paznokcie dla Was najfajniejsze ;)

Do miłego :* 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger