×

NoxNails, KaktusoweLove

Cześć, 
jesień już się rozgościła pewnie na dobre, czas na sweterki, świece, cieple koce i kakao...
W poście paznokcie zielone, z kaktusowym motywem i lakierami NoxNails, 
zapraszam


Tak jak widać mam krótkie paznokcie aż sama nie wierzę. Korci mnie żeby je przedłużyć ale sama nie wiem :D 
Kaktusy chodziły za mną od dawna, zmotywowały mnie do tego kolory lakierów, zwłaszcza jeden o nazwie kaktus, musiałam więc je zmalować. 

Buteleczki mają pojemność 7 ml, cena za sztukę to 24,99

Oba kupimy tutaj:


W sumie użyłam dwóch noxowych lakierów: Kaktusa i mięty, dwa trochę podobne do siebie odcienie. Na dwóch paznokciach (kciuk i mały) sypnęłam, a raczej wtarłam syrenkę, nie byle jaką bo baśniową ;) Ma dwóch zmalowałam kaktusy - uwielbiam te rośliny <3

Jak już kiedyś wspominałam przy wcześniejszych postach z udziałem tych emalii, polubiłam się z nimi. 
Mnie nie uczulają ( zresztą jeszcze żadna hybryda mnie nie uczuliła ) wygodnie się nimi maluję, większość kolorów kryje super już po pierwszej warstwie. Lakiery dobrze i szybko się utwardzają, nie odpryskują i utrzymują się na płytce długo... aż do ściągnięcia, ja najdłużej wytrzymałam z jedną stylizacją 3 tygodnie :P Jeśli nie znacie jeszcze marki lakierów hybrydowych NOX Nails, serdecznie zapraszam na ich stronę, tam dużo fajnych rzeczy i kolorów ;) KLIK SKLEP 

Jak Wam się podobają takie kaktuski ? ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger