×

NeoNail, Agitatet Ocean - Jesienny Look

Hej, hej
to znowu ja, tym razem mam dla Was post paznokciowy i bardzo ale to bardzo jesienny kolor od NeoNail, zaprasza
Wzięło mnie na jesienne, ciemne barwy cóż kobieta zmienną jest ;)
Dziś marka, której jeszcze u mnie na blogu nie było czyli NeoNail - jest to pierwszy i póki co jedyny lakier tej marki który mam. Znalazłam go w jakimś boxie sporo czasu temu, nareszcie przyszedł czas by go wypróbować. 


Sam kolor jest tajemniczy i klimatyczny, nieoczywisty, na żywo jest jeszcze piękniejszy. 
Jeden z odcieni niebieskiego, z tych hipnotyzujących. Agitated Ocean bo tak się nazywa, malowanie poszło bez problemu, lakier ten ma fajną konsystencję. Wygodny pędzelek, super krycie, gdybym dawała grubsze warstwy dał by rade na jeden raz. 
Butelka ma pojemność 6 ml czyli taki dość standardowy rozmiar.
Jak na pierwszy raz, dobrze nam się współpracowało. Miałam plan na ten kolor... póki co jest nagi :P 
Możliwe, że trochę zmodyfikuje swoje paznokcie mianowicie chciałam dodać do tego koloru złoto. A jak na bogato! Tak serio, wersja spokojna, czyli odrobina folii transferowej w macie i kilka paznokci w błysku bez dodatku złota. Brzmi dość ciekawie.

Nie ma co gadać, oglądajcie.

Lubicie takie kolory? a może na jesień neony? ;)

Miłego wieczoru Wam życzę, na dziś to już wszystko. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger