×

Co takiego modnego jest w VascoNails, Cateye, Galateo 136, że wszyscy oszaleli na jego punkcie?

Witajcie,
dziś wyjątkowo wcześnie, chce Wam pokazać genialny efekt na paznokciach, który można samemu uzyskać w kilka minut i to w domowym zaciszu, wszystko to dzięki magnetycznemu lakierowi od VascoNails, 
zapraszam do lektury.
Lakiery hybrydowe zawładnęły mną na dobre, uwielbiam malować, kombinować, szkoda tylko że czas tak bardzo mnie ogranicza;/ Tyle chciałabym się nauczyć, doszkolić... Jak nie ma się co by się chciało, to trzeba szukać innych, łatwiejszych rozwiązań.
Jak się okazuję by mieć wyróżniające się z tłumu pazury, nie muszę super malować onestoke ( przyznaje się bez bicia, nie potrafię jeszcze wcale :P ) 
Wystarczy lakier magnetyczny, magnes i odrobina fantazji. Można coś domalować odręcznie, to następnym razem. Jest to moje drugie podejście do tematu cateye i pewnie będzie nie raz jeszcze gościł u mnie.

W przypadku lakieru Vasco 136 konieczny jest czarny podkład z pomocą przyszedł czarny jak smoła kolor 065. ciężko pracuje mi się czernią i nie chodzi tutaj tylko o hybrydą, z normalnymi lakierami tez zawsze był problem. 
Więc kładziemy czerń - utwardzamy, na to cateye - przykładamy magnes, nadajemy wzory jakie chcemy - utwardzamy, top i do lampy. Mamy gotowy super efekt, sami zobaczcie jak świetnie prezentuje się w świetle:
Niebieski przeplata się z zielenią, a dodatkowo czasem gdzieś pojawia się poświata różu - cudo jakich mało. Szkoda, że nie mogę złapać tego na zdjęciu. 


Chętnie przetestowałabym inne kolory z tej kolekcji, bo są warte grzechu :P 
Cala kolekcja liczy 6 odcieni, aktualnie  w promocyjnej cenie 23 złotych, KLIK SKLEP patyczek z magnesem tez tam można kupić. Lubię ich lakiery, moje z pierwszych, które polubiłam, a top i baza elastic to już całkiem sztos <3Cóż pozostaje innego jak oglądać i podziwiać efekt na paznokciach, bywa to niebezpieczne gdy prowadzi się auto , nie polecam :P

Miłego Dnia Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger