×

Oshiyo Nails, Grudzień Na Pomarańczowo Lava d'Or

Hej, 
jak zawsze mało tutaj paznokci, hybrydy rozleniwiły mnie i to bardzo. Robię nowe mani raz na góra 2 tygodnie... a kiedyś potrafiłam zmywać dwa razy dziennie haha 
zapraszam na post, w którym ciekawy odcień pomarańczu od Oshiyo Nails. 
Lava d'Or to dość soczysty odcień koloru pomarańczowego, nie jest to taka oczywista barwa, bo wewnątrz ma złote brokaty, które w świetle pięknie połyskują. Niestety na zdjęciach nie mogłam tego złapać, najlepiej kupić ten lakier i przekonać się samemu ;)
Początkowo paznokcie miały być tak na Święta, jak się okazuję w towarzystwie mandarynek jest klimat ;) Nie tylko czerwień sprawdza się na ten czas. Znalazłam chwilę na inne mani ale ni jak wchodziły w klimat Świąt, bardziej pod sylwestra ... ot taka przewrotna ja. 

Bardzo polubiłam się z tymi lakierami, ich jakość jest świetna, aplikacja banalna,a top to sztos! Trzeba tylko pamiętać by przemywać go chwile po wyjęciu z lampy, wtedy będziemy cieszyć się pięknym połyskiem i trwałością bardzo długo.
Nie bedę się rozpisywać, bo nie ma co pisać eseju dla jednego koloru i to be żadnego zdobienia... ;)
Jesli nie znacie jeszcze tych hybryd serdecznie zapraszam na stronę 

Miłego wieczoru. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger