×

Czy To Możliwe? Pędzle Z Alieexpress Za 4 Grosze! ENZO KEN

       Witajcie w lutym, 
 dopiero co były Święta, a tu kolejny miesiąc za nami. Dziś zapraszam Was na post,a w nim pędzle do makijażu z aliexpress za UWAGA! 4 GROSZE!

Czy to możliwe, żeby kupić zestaw pędzli za 4 grosze? Możliwe! Udało mi się wygrać Freebies, próbowałam od niedawna i się udało. Przesyłka dotarła do mnie po około 3 tygodniach, listem poleconym ze śledzeniem, o dziwo tracking działał.
Po otworzeniu przesyłki miło mnie zaskoczyła, bo były normalne, bez dziwnego zapachu, wyglądające na bardzo porządne. Włosie jest bardzo miękkie, mam kilka kompletów pędzli syntetycznych ale żadne tak mięciusie nie są. Podobno włosie jest syntetyczne, jednak mój mąż twierdzi inaczej.

Musicie wierzyć mi na słowo, sa bardzo miłe i miękkie, a nakładanie nim pudru czy cieni to miłe doznanie.

Same pędzle utrzymane są w tonacji czarno-złotej, taka klasyka, która mi się podoba. Ładnie się prezentują. Trzonki są stabilne, nic się nie rusza, nie kwiczy. Po pierwszym myciu nie straciły na swym uroku, nadal są miękkie, a włosie nie wychodzi.
 Napis ENZO KEN jest holograficzny, ładnie połyskuje w świetle.
Cały zestaw to 10 różnorodnych pędzli, do cieni, konturowania,, podkładu czy pudru. Oczywiście ja czasem używam danego pędzla do czegoś innego, wybieram te które są wygodniejsze w użyciu, mam swoje ulubione. Tutaj najfajniej spisuję się największy i wykańczam nim makijaż - nadkładam puder. Te mniejsze tez fajnie się spisuję, dobrze nakładają czy blendują cienie.
 Zestaw takich gadżetów to koszt około 60-70 złotych zleży jak ceni się $ . Jak na moje oko, porównując do poprzednich zestawów są warte swej ceny.
Pędzle możecie obejrzeć sobie na stronie tutaj KLIK 
Jak widać warto grać, bo może się udać ;)

Jeśli nie wiecie o co chodzi w Freebies, to już na szybko tłumaczę. Możemy tam wygrać ciekawiące nas rzeczy, a po otrzymaniu przesyłki należy napisać opinię. 
Ściągnijcie sobie apkę Aliespress, po zalogowaniu czy zarejestrowaniu, bo może ktoś nie ma konta na stronie głównej ,wyskoczy kilka ikonek. 
Wchodzimy w Freebies
Wybieramy co nas interesuję, codziennie możemy dokonać dwóch wyborów, interesujących nas rzeczy. Lista jest całkiem pokaźna. 
Jeśli uda nam się wygrać, przedmioty znajdziemy w koszyku oraz zakładce: Aplikowano Pomyślnie. Musimy opłacić nasze zamówienie i czekać aż towar dotrze do naszego domu.
Na koniec pozostaje napisanie recenzji oraz próbować szczęścia dalej ;) 

Ja jeśli pamiętam klikam, może znów coś fajnego uda się zgarnąć. 
A Wam życzę powodzenia! Gracie?

Miłego wieczoru i udanego weekendu :) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger