×

Topestetic Pierwsze Wrażenia. Emulsja Łagodząca Kalamina, NKD-SKN, COLLOQ.

Hej,
jak obiecałam tak staram się po woli realizować plan nadrobienia wpisów. Mam dużo rzeczy do pokazania, bo kilka fajnych przesyłek w tym ta do mnie dotarło. 
Zapraszam na krótki wpis na temat sklepu z dermokosmetykami Topestetic.
Dlaczego Topestetic?
"Profesjonalne doradztwo
Zawsze istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnej konsultacji kosmetologicznej. Nasz specjalista przeprowadza wywiad w celu rozpoznania potrzeb danej skóry. Pozwala nam to na trafne dobieranie oraz polecanie produktów o odpowiednim wskazaniu, przeznaczonych dla nawet najbardziej wymagającej skóry.
Ofertę naszego sklepu wzbogacamy o marki, do których mamy pełne zaufanie. Selekcji dokonujemy bardzo rozważnie opierając się na opinii najlepszych specjalistów (branżowych, lekarzy), własnych doświadczeniach oraz bazując na opinii klientów. Jesteśmy przekonani, że dermokosmetyki przez nas rekomendowane wyróżniają się od innych ogólnie dostępnych produktów kosmetycznych."

Jeśli szukacie dermokosmetyków zajrzyjcie właśnie tam. Jeśli sami nie wiecie czego potrzeba, zawsze chętnie ktoś pomoże dobrać odpowiednie kosmetyki. Sama o tym się przekonałam. Na wstępie naszej rozmowy, zostałam poproszona bym przedstawienie swoich upodobań kosmetycznych, stanu skóry, jej problemów, co lubię czego nie. 
Bardzo to miłe, lubię gdy ktoś się mną interesuję. 

Paczka z kosmetykami dojechała ekspresowo, bo na drugi dzień już u mnie była.
Wszystko porządnie zapakowane, dodatkowo dostałam garść ciekawych próbek ( wyjątkowo mnie ciekawią, bo normalnie nie cierpię ) Kilka gadżetów ... o to, to lubię bardzo, niby nic a cieszy.
Całość prezentowała się tak:
Notes z długopisem miałam x2, jednak jeden zestaw szybko poszedł do użytku. 

Już w najbliższym czasie na blogu pojawi się wpis o Emulsji Łagodzącej Kalamina, powiem Wam że mnie, a raczej moją skórę ratuję. Znowu coś mnie podrażniło ;/ Jeśli już chcecie poczytać o tym kosmetyku , odsyłam Was na stronę sklepu KLIK SKLEP , Uprzedzając paczkę dostałam ją już jakiś czas temu, więc śmiało mogę napisać wpis, bez obaw. Póki co cicho sza. 

Z prawej strony mamy samoopalacz pod prysznic NKD-SKN, mala wersja, jeszcze nie miałam okazji użyć, może na weekend zaszaleję, podzielę się opinią. Więcej o tym kosmetyku TUTAJ KLIK 
Idzie wiosna, lato ja się nie opalam, coś dla mnie. 

Ostatnim ciekawym aczkolwiek dziwnym produktem jest suplement diety Naturalny Kolgen Colliq Pure , póki co wypiłam kilka... smak dziwny. Dlatego piszę, że jest dziwne. Wolałabym poobgryzać nóżki takie wiecie wieprzowe... :D Spróbuję się przekonać do tego specyfiku, kolagen rzecz ważna ;) KLIK TUTAJ  Dzienna dawka kolagenu i witaminy C w saszetce do rozpuszczenia w wodzie.

Z próbek znalazłam jedną perełkę, mianowicie miniaturę kremu pod oczy od Yonelle. Dawno temu chyba miałam coś tej marki i milo wspominam. Ta miniatura mam nadzieję wystarczy na trochę, smarowidła pod oczy są wydajne, w tym miejscu mamy cienką skórę wiec niewiele trzeba.

Będę piękna i młoda na wieki, wieków :D Tu kolagen od środka, emulsja na twarz i samoopalacz bo przecież opalanie też nie służy młodości...  Będę opalona, zadowolona :) 
Dziękuję sklepowi Topestetic.pl za ciekawą przesyłkę i możliwość testowania jak do tej pory nie znanych mi produktów, spodziewajcie się bardziej szczegółowych recenzji.

Dobrej nocy. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger