×

PILNE! Zobacz TYLKO Jeśli Chcesz Idealną Zieleń Na Wiosnę, Musisz Ją Kupić OULAC ;)

Witajcie, 
czy u Was też dziś tak wiało? Istne szaleństwo, wiosnę czuć już w powietrzu i ją widać. Nawet na moich paznokciach.  Idealna zieleń to Oulac, zapraszam na post.
Lubię zieleń w każdej postaci, musiałam położy ją i na paznokcie. Jak widać zachciało mi się zmiany kształtu, jednak ta zmiana korzystna nie była ... Niby fajnie ale nie do końca, jakoś  na dłużej mnie nie  przekonało by mieć. Aktualnie kształt już się zmienił, kolejne już będą bardziej moje.
Sam kolor lakieru jest świetny, lekki, wiosenny gdzieś ktoś napisał , że odważny - ja go tak nie odbieram ;) Lubię rzucające się w oczy barwy. 
Zieleń jakich mało, niby pastelowy odcień, a trochę udaje neona, nie typowy, oryginalny. 
Samo malowanie jest łatwe, emaila ani za gęsta ani za rzadka. Standardowy pędzel, wygodny w użyciu. Co zasługuję na uwagę? Buteleczka1 Czerń i złota idealnie współgrają, dają efekt ekskluzywnego produktu. Cena za butelkę to koszt 32 złotych. 


OUL'AC gel polish - to marka lakierów hybrydowych i profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci, która na polski rynek weszła na początku 2017 roku.

Lakiery hybrydowe OUL'AC to wysokiej jakości hybrydy kolorowe oraz produktu podkładowe i nawierzchniowe. Przeznaczone są do utwardzania w lampach UV oraz nowej generacji lampach UV/LED. Odpowiednia pigmentacja kolorów oraz znakomicie dobrana gęstość lakierów OUL'AC sprawiają, że zabieg stylizacji paznokci staje się przyjemny, łatwy w aplikacji i zapewnia doskonałe krycie. Manicure hybrydowy pozwala na utrzymanie się nieskazitelnych paznokci nawet do 3 tygodni od aplikacji.

Jeśli poszukujesz znakomitych lakierów hybrydowych, cudownych kolorów oraz propozycji na niezapomniane stylizacje.... a co więcej - jeśli szukasz produktów do paznokci, które nie podrażniają i posiadają certyfikaty bezpiecznego stosowania - to trafiłaś pod właściwy adres.

Lakiery hybrydowe OUL'AC przeznaczone są do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Produkty naszej marki powinny być wykorzystywane tylko w profesjonalnych zabiegach stylizacji. Do wykonywania bezpiecznego manicure czy pedicure powinno się ukończyć specjalne szkolenia dla stosowania danych produktów.

Kolor ten już nie raz gościł na moich paznokciach, bardzo go lubię. emalia jest trwały a nie miałam, nie mam z nią żadnych problemów, trzyma u mnie aż do ściągnięcia. 
Na stronie  : https://oulacnails.eu/pl/ jest szeroka paleta barw, jak i emalii z różnymi efektami. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jak to ostatnio u mnie nailsy noszę w jednym kolorze bez żadnych stylizacji... zrobiłam się leniwa jeśli chodzi o pazury i zwyczajnie, bardzie lubię tylko pomalowane ja jeden kolor. Może się przełamię i zrobię coś więcej następnym razem.

Lubicie takie kolory na paznokciach? Czy stawiacie na klasykę? 
:* Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger