×

Niuqi Letnia Kolekcja Lakierów Hybrydowych Dostępna w Biedronce

Hejo !
Dziś dzień zaczynam od energetyzujących, kolorów pokażę Wam całą kolekcję Neon, którą kupicie w Biedronce, zapraszam do dalszej części.
Jak wiecie albo i nie nowa kolekcja dostępna jest w każdej Biedronce już od 4 lipca. Z tego co się zorientowałam hybrydy te mają branie, bo jak byłam kilka dni temu, widziałam kilka egzemplarzy tylko. Niuqi to specjalna linia lakierów produkowana dla biedronki przez Laqell. Te to takie ich młodsze, tańsze dziecko, ogólno dostępne ;) Cena jednej buteleczki to 9,90, a jakość całkiem ok.
Myślałam, że te neony jak to bywa będą wodniste i by pokryć płytkę potrzebne będzie z 5 warstw. Ot zdziwienie, bo kryją świetnie, jest też biel - śnieżnobiała, wyraźnie gęstsza od reszty kolorów, super kryje. Na wzorniku ( kolor mleczny) dla super efektu dałam dwie warstwy każdego lakieru. Jak wiadomo neony warto podbić bielą dla lepszego efektu. Muszę mamę namówić na szalone paznokcie , bo jak wiecie mnie dopadło mega uczulenie - postaram się Wam o tym napisać ;/  Nie ukrywam, że czuję się źle, gdy oglądam każde piękne paznokcie.... Ale przejdźmy do kolorów, już samo patrzenie na nie poprawia mi humor.
Wszystkie emalie dojechały do mnie w takiej właśnie scenerii, kolorowy zawrót głowy! Te puchate kuleczki, bardzo przypadły Alicji do gustu. 

Poniżej napisałam, który kolor jaką ma nazwę, gdybyście mieli jakiś problem by je rozpoznać. Nawet zdjęcia wyszły realnie, bo kolory nie są przekłamane jak to bywa czasem przy neonach. 

Po prostu bajeczne odcienie! Neon Pink 2 jest bardzo cukierkowy i barbiowy, pamiętam moja lalka miała w takim kolorze buty. Czy czegoś tutaj brak? Chyba nie! 

 Co tu dużo opowiadać, czas zmalować coś, bo brakuje mi tego. Chyba zajmę się wzornikami. Mam tez w planach trochę uszczuplić swoją kolekcję lakierów - każdych ;) Na swoich dłoniach powrociłam do klasycznych emalii, jakoś trzeba sobie radzić, ładnie są wyprowadzone więc możliwe, że pojawią się posty. Taki mały powrót do przeszłości. 

 Jak podobają się Wam kolory, który faworyt? Bo moje chyba wszyskie <3 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger