×

Sensique Letnia Kolekcja Dostepna w Drogerii Natura

Weeknd! 
Kto aktywnie, kto leniwie spędza czas? 
Postanowiłam, żeby intensywnie powrócić do blog więc i dziś jestem. Oczywiście mam nadzieję, że uda się to realizować, mały krokami do przodu, dziś zapraszam do lakierów tym razem zwykłe ale kolorowe.


Moja historia lakierowa jest burzliwa, najpierw zastrzegałam się, że nigdy nie użyję hybryd... Użalam, przepadłam. Teraz nie mogę, wróciłam do zwykłych lakierów, bo muszę. Jakiś czas chodziłam z "gołymi"paznokciami... z pomocą przyszła paczka z Drogerii Natura, a tam kolorowe, letnie lakiery od Snsique. Muszę przyznać się bez bicia, miałam różne, różniste emalie ale tych nigdy. Hybrydą jest łatwiej malować, do póki nie zaschnie można poprawiać. Z klasycznym lakierem jest o tyle trudniej, że zasycha i trzeba się śpieszyć i starać jednocześnie, bo poprawka może wyglądać fatalnie. Jakoś przypomniałam sobie jak to się malowało i mam różowe nailsy.

Długie to one nie są ale zawsze pomalowane ;) 
Jak widać paleta barw letnich lakierów jest dość bogata, głównie są to lekkie pastelowe odcienie, kilka mocniejszych jak róż który mam aktualnie. Całkiem przyjemnie się nimi maluję, kremowe, szybko schną, dobrze kryją, czego chcieć więcej. 
Na nogach też mam :P

SENSIQUE letnie kolory  to zestaw 7 lakierów

Trwałe lakiery (bez toluenu i formaldehydu) do tworzenia klasycznego francuskiego manicure. 
Nowoczesna formuła z tefpoly® 
- przedłuża trwałość lakieru 
- zapewnia efekt szklanego połysku

Składniki:
Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Phthalic Anhydride/ Trimellitic Anhydride/ Glycolos Copolymer, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid /Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Mica, PTFE, Citric Acid, [+/- CI 15850, CI 77891, CI 77742].
Aktualnie w Drogerii Natura są w promocyjnej cenie 7,99 za buteleczkę. Zobacz Tutaj Klik


Podobają się Wam takie lekkie kolory na lato? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger