×

Vichy Mineral 98, Ambasadorka Dzięki Streetcom

Dobry wieczór, 
weekend przed nami, a ja chciałabym jeszcze Was trochę pomęczyć postami w tym miesiącu. Wrzesień się powoli kończy, nawet całkiem dobrze wypadł blogowo ;) 
Dziś przyjemna paczka od Streetcom, która dojechała do mnie kilka dni wstecz, tak zostałam ambasadorką Vichy!
Jak dawno nic nie testowałam dzięki Streetcom, liczyłam bardziej na kampanię Semilaca z kosmetykami do makijażu, a tutaj niespodzianka i w moje łapki wpada Vichy ;) Już nawet nie pamiętam kiedy wypleniałam ankiety, potwierdzałam adres, liczyłam na coś pod oczy a tutaj serum ;) Z tego co pamiętam kupiłam je rok temu? Tak mi się wydaje, nie miałam o nim dobrego zdania, bo część kosmetyków tej marki mnie podrażnia. Cóż dam mu szansę, może coś się zmieniło.
Paczka wygląda bardzo elegancko:

Mamy opakowanie 30 ml z boosterem nawilżająco- wzmacniającym oraz 15 kart z próbka tegoż kosmetyku. 

Booster wygląda równie elegancko jak cała przesyłka. Samo serum jest żelowe, szybko się wchłania, nie pozostawia żadnego filmu na twarzy- to zdecydowanie przemawia na jego korzyść. Pachnie? chyba właśnie nie, albo nie czuję, mi to zupełnie nie przeszkadza. 
Jak widać szczęście mi dopisało, zła passa w internetach przełamana i teraz będzie tylko lepiej, więcej postów i więcej tematów. 

Jeśli chciałby ktoś z Was dołączyć do Streetcom, zapraszam KLIK TUTAJ :)  tam ostatnio bardzo dużo się dzieje :) 
Nie będę za dużo juz marudzić. Miłego wieczoru.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger