×

Niuqi, Pyłki Do Paznokci + Fioletowe Paznokcie.

Cześć wszystkim w paźdźierniku, 
mam nadzięję że wasze humory dopisują. Dziś przyjemny post paznokciowy, a w nim słów kilka o płykach Niuqi oraz reszcie poprzednich nowości, zapraszam
Oj mało tutaj ostatnio paznokci, sami nie wiecie jak mi z tym źle, bo za bardzo nie mogę nosić długich paznokci, mam swoje którkie nawet nie pomalowane. Po alergii, mam opory przed każdym kolejnym mainicure. Okazało się, że nawet ściągnie komuś spowodowało alergie, tym razem nie na wszystkich paznokciach ale na dwóch palcach, jednak zawsze ;/ W galerii obok stoiska marki 
S****** od razu wszystko mnie swędzi :D 
Wracając do Niuqi jestem ambasadroką marki i staram się jak nalepiej Wam wszystko pokazać. Nawet mój debiut filmikowy można zobaczyć na stories Lqell na instagramie. Ciszą takie małe rzeczy, bardzo.
W przed ostatniej paczce dostałam, pyłki, baze kauczukową, żel oraz trzy kolory. Kolory jak zawsze na plus, mają świetne krycie. Żelem łatwo się pracuje, ładnie się poziomuje, ja mam kolor pink, który ma śliczny oscień. Tak samo baza. Pyłki jak to pyłki, kto nie lubi błyszczeć. Trochę zmyliły mnie opakowania z zawartością, bo w pink jest zielony,a w green różowy. oba wyglądają super. 

 Poniżej wspomniane pyłki, po lewej wersja na jasnym kolorze, a po lewej na ciemnym, bez lampy.
 Zdjęcie z lampą:


 Poniżej paznokcie w fiolecie z mozaiką. W stylizajci użyłam prdukty Niuqi. Stylizację pokazywałam już jakiś czas temu na instagramie, post wisiał w roboczych dość długo, tak jakoś wyszło ;)

Pazury nosiłam ponad miesiąc, aż połamałam, wtedy nastał czas golizny :D 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger