×

Nou Avery, Męski Zapach Dostępny w Rossmanie

Witajcie, 
pierwszy post w nowym Roku 2020, pierwszy od dawna.
Zrobiłam sobie bardzo długą przerwe, która musiałam przemyśleć - wracam! 
Czy owocnie czy nie zobaczymy, bo już któryś raz powracam. Zeszły rok był dziwny pod każdym względem. Na dobry początek, męski zapach dostępny w Rossmannie Nou Avery.
Nou Avery Rossmann
Zawsze babsko tutaj, to tym razem coś dla mężczyzn, konkretnie mojego męża. O perfumy swojego lubego zawsze dbam ja, bo mi musi się podobać :P Czasem krzywi nos, ostatecznie używa, a ma inne wyjście?
Nou Avery woda toaletowa dla mężczyzn. 
    Woda toaletowa NOU Avery dla nowoczesnych, aktywnych mężczyzn. Tętni energetycznymi nutami, odświeża i pobudza do działania. Idealna na pełen wyzwań dzień.
NOU Avery uderza wonią bergamotki, cytryny i kwiatów Neroli, by po chwili trafić w serce nutami lawendy, owoców jałowca i szałwii. Niebywałą świeżość łagodzą akordy mchu, drzewa sandałowego i bursztynu

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, cytryna, kwiaty Neroli
Nuta serca: lawenda, owoce jałowca, szałwia
Nuta bazy: mech, drzewo sandałowe, bursztyn

Cena za flakon 50 ml to około 69 złotych , można szukać, czekać na promocję bo często bywają. 
Nou Avery Rossmann

Nou avery Rossmann
Buteleczka jest elegancka i pożądanie wykonana, dość ciężka. Taki mała kostka, z korkiem drewnianym z zewnątrz, co dodaje uroku temu flakonowi. 
Atomizer w srebrze idealnie pasuję do świeżości tego zapachu, a wszystko sprawnie działa, rozpylając pięknie pachnącą mgiełkę.

Sam aromat jest dość trwały kilka godzin jest wyczuwalny na skórze, na ubraniach znacznie dłużej.
Mamy tutaj świeżość, moc i elegancję. nie można przejść obojętnie obok tego zapachu. 

Nou Avery to idealna woda toaletowa dla każdego mężczyzny, który lubi zaszaleć i wie czego chce. Taki trochę łobuz... A wiecie " bo łobuz kocha najbardziej " haha

Tak całkiem serio ta woda toaletowa przypadła do nosa  mnie i mojemu mężowi. 

Dziękujemy  za możliwość testowania tego oryginalnego zapachu. 
Nou Avery Rossmann

Do usłyszenia :* 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger