×

Pojedynek Gigantów? Eclat Femme Weekend czy Eclat Mon Parfum?

Kto nie lubi perfum? Chyba każda kobieta, wielu mężczyzn. Ja uwielbiam, moja półka już ugina się pod ich ciężarem. Do tych lubianych chętnie wracam, dziś o takich dwóch, które muszą być ze mną.
Eclat Femme Weekend czy Mon Parfum? 
eclat, perfumy


Jestem ogromną fanką zapchaów Eclat, wszystkie mnie kupują, serio. Niestety wszystkich wydań nie posiadam, chętnie natomiast poznaję nowe i wracam do tych ulubionych. Tak jest w przypadku tych dwóch, moje ulubione. Są to już któreś butelki, nigdy się nie znudzą. Jeśli mam wybrać tylko jeden, nie potrafię. Zbyt ciężkie to zadanie, są podobne, ale zupełnie różne. Siostry, które dzieli wszystko, a łączy lekkość i elegancja. Na pierwszy rzut oka, dwie różne, może łączy je tylko rodzaj czcionki na flakonie.


Obydwa zapachy miały już swój debiut na moim blogu. Możecie sobie poczytać w dawnych wpisać. KLIK Femme weekend

Jak już wspomniałam, chętnie po nie sięgam. Używam o każdej porze roku, dla mnie są super zawsze. Jednak teraz, gdy robi się coraz cieplej, będą idealne! Wersja w mroźnej butelce wręcz idealnie wpisze się gorące południe, otulając chłodzącym aromatem. Wersja elegancka, wpiszę się idealnie w wieczorny randkowy klimat.

Femme jak radosna dziewczyna, pełna energii i szaleństwa, a Mon Parfum to już kobieta, która wie czego chce i bez wahania po to będzie sięgać.
Najlepiej samemu ocenic i pozanć oba aroamty, ja nie potrafię wybrać jednego. 

W obu przypadkach jest to coś, klimat i tajemniczość.

Chociaż na pierwsze zatopienia nosa, są to dwa różne światy. Femme daje kopa świeżości, lekkości, a druga wersja jest słodsza, cięższa dla tego nie każdemu może ta wersja podobać się na dzień. Ja sama "kładę" perfumy w zależności od humoru, nie zwracam uwagi na pogodę, mogę chodzić z mocnym zapachem latem i "zimnym" w czasie mrozu. Lubię eksperymentować, lubię łączyć, bawić się zapachami.

Jeśli oczekujecie, że podam zwycięzcę tego pojedynku, niestety muszę Was rozczarować, nie dam rady. Kocham oba. Chciałam spojrzeć na nie obiektywnie, tak się stało :D Nie mogę im tego zrobić.

Trochę odświeżyłam kotleta, jednak Eclat Weekend ostatnio umila mi dni i coś czuje, że kolejna flaszka pęknie ;D Serio lubię ten zapach, zużyłam kilka sztuk. 
Wpadnicjie na stronę : https://klub-konsultantek.pl/
tam znajdziecie obie wersję. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger