×

Airwick Botanica Inspirowana Naturą.

 Hejo!!!

Dziś bardzo przyjemny post, bo o pięknych aromatach, inspirowanych naturą czyli nową seria odświeżaczy powietrza od AirWick, zapraszam

Uwielbiam otaczać się pięknymi zapachami czy to w domu, czy na sobie, czy też w samochodzie. Po rozpakowaniu paczki od Trnd ( jakimś cudem udało dostać się do kompanii) bez większego zastanawiania się było testowanie. 
Paczka zacna, aż 6 produktów więc bardzo ok. W jej skład wchodziły odświeżacze elektryczne- 4 sztuki, spray do pomieszczeń oraz wielka świeca. 

Moje serce mocniej zabiło gdy poczułam wersję: drzewo sandałowe i wetiwer. Rewelacja, sprayem psikam jak tylko nadarzy się okazja, a w gniazdku wylądował właśnie ten aromat jako pierwszy. Świetnie umila mi czas, z pewnością kupię gdy wykończę, pokusiłabym się też o taką wersję do samochodu. 

Znacie te zapachy? Lubicie takie umilacze? 
Dajcie koniecznie znać! 

Przy okazji zapraszam również na mój instagram
  KLIK
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który powoduję uśmiech na mojej twarzy :)


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Oświadczam , że wszystkie zdjęcia, recenzje i prace wykorzystane na tym blogu są mojego autorstwa i są moją prywatną własnością. Kopiowanie , przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich .

Copyright © 2016 teriiworld , Blogger